Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
   Ruh Çağırma
   Astroloji
   Burçlar
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
       Güneş
       Ay
       Merkür
       Venüs
       Mars
       Jupiter
       Satürn
       Uranüs
       Neptün
       Plüto
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   Ücretsiz Rüya Yorumları
   İletişim
   Reklam


YILDIZLAR  -  24 Ağustos 2019 Cumartesi

 

Uranüs Burçlarda

 
 

Uranüs

Uranüs Koçta: Kendine has ve yenilikçi fikirleri olan tiplerdir. Aceleci olurlar. Özgürlüklerine aşırı düşkün olan bu kimseler çabuk sıkılırlar. Bilimsel konulara meraklıdırlar. Ateşli ve dik başlı şahıslardır. Tekdüze islerden nefret eder, örf ve adetlere bağlı kalmadan yeni yöntemlerle çalışırlar. Çok arkadaşları vardır. Ancak çabuk bozuşur yeni arkadaşlar edinirler. Sevgi ve aşk ilişkilerinde zorlanmazlar. Ancak bu kişiler kolay münakaşa edip kolay boşanırlar.

Uranüs Boğada: Kolay para pul sahibi olur, aynı şekilde de yerler. Bu şahısların maddi durumları değişkendir. Kazançları genellikle alışılmamış yollardandır. Ticari hayatlarında da yeniliklere doğru atılırlar. Eşlerinin  başkalarından hoşlanmazlar.

 

Sanata kabiliyetlidirler. Kötü açılarla aşırı inatçı, sinirlidirler. Lüzumsuz rizikolara girerler.

Uranüs ikizlerde: Çalışkan ve iyi düşünürlerdir. İleri derecedeki bilimsel çalışmalardan hoşlanırlar. Mantıkları mükemmeldir. Başkaları onları aşırı yenilikçi olarak görürler. Duyular dişi algıları çok gelişmiştir. Bu konularla uğraşır, çok da iyi yazabilirler. Gezmeyi severler. Kötü açılarla icap etmeyen kişilerden arkadaş edinir, zarara uğrarlar.

Uranüs Yengeçte: İkna kabiliyetleri vardır. insanlara hitap etmeyi iyi bilirler. Kişi ve grupları çekmekte usta olurlar. Duygulu kimselerdir. Arkadaşlarına ve çeşitli gruplara olan bağlılıklarından dolayı evlilik hayatları pek parlak değildir. Diğer insanların dertleriyle ilgilenirler. Kötü açılarla huzursuz, çabuk aldanan, güvenilmeyen kişiler olurlar.

Uranüs Aslanda: Bu kişilerin hayatları değişimlerle doludur. Heyecanlı, yaşamayı severler. Duygusal yaşamları da fırtınalarla dalgalanır. Alışılmış dışı davranışları yakınlarını ve arkadaşlarını üzer. Dik başlı ve liderlik özellikleri olan kimselerdir. Çalışkandırlar. Sık sık aşık olurlar. Kötü açılarla çocuklarla ilgili zorlukları olur. Gösterişçidirler.

Uranüs Başakta: Başarılı kişilerdir. Elleri her işe yatkın olan bu kimseler pek çok işin üstesinden gelirler. Sağlık ve beslenmeyle ilgili konularla ilgilenir, çeşitli icatlarda bulunabilirler. Çekingen ve sessiz tiplerdir. Ancak hislerini hiç belli etmezler. Meraklıdırlar. Kötü açılarla zorba yöneticilerdir. Sinirlerinden dolayı çeşitli zararlara uğrarlar.

Uranüs Terazide: Artistik kabiliyeti olan müziğe ve sanata elverişli tiplerdir. Moderndirler. Kılıkları, evleri alışılmıştan öte 6lur. Değişikliklerden hoşlanırlar. Hareketlidirler. Genellikle bu şahıslar erken ve aniden evlenirler. Astrolojiye merakları vardır. Kötü açılarla çok düşmanları olur. Evlilikleri boşanma veya ölümle bitebilir.

Uranüs Akrepte: Halk kitlelerini etkileme ve kabiliyetine sahiptirler. Kararlı şahıslardır. Korkunç inatçı olurlar. Diplomasi zeka ve alışılmamış yöntemleri onları başarıya götürür. Çıkarlarını çok iyi kollamayı bilirler. Yaratıcı artistik yetenekleri vardır. Ruh bilimde başarılıdırlar. Karşı cinsle olan ilişkileri dalgalanmalar gösterir. Kötü açılarla bu kişiler cinsellikte skandallara karışırlar. Sert ve kindar olurlar.

Uranüs Yayda: Eğitim ve öğretimde yenilikçi kişilerdir. İnsanlığın evrimine büyük önem verirler. Tutkuları olan maceracı tiplerdir. Düşünceleri değişkendir. Ancak çevrelerine ve topluma bağlıdırlar. Başkalarına seve seve yardim ederler. Kötü açılarla yolculuklar şanssızlık getirir. Akraba ve arkadaşlarıyla aralarında sorunlar ortaya çıkar.

Uranüs Oğlakta: Hedeflerine ulaşmayı ve ne istediklerini iyi bilen tiplerdir. Disiplinli ve çalışkandırlar. İş hayatları başarılarla doludur. İyi iş adamı ve yönetici olurlar. Yöntemleri hep yenicidir. Özgürlüğe önem verir, sosyal hayatta basarili olurlar. Genellikle az konuşurlar. Kötü açılarla küçüklükleri üzüntülerle geçer. Sık sık eleştirilirler.

Uranüs Kovada: Özgürlüğe aşırı önem veren tiplerdir. Alışılmış her türlü şeye karşı bir tutumları vardır. Geniş bir çevreleri olur. Arkadaşlarına bağlıdırlar. Entellektüel şahıslardır. Genellikle bohem bir yaşantıları olur. Alışılmamış konularla alakadar olurlar. Kötü açılarla uyumsuz olurlar. Eşlerine çok bağlı olmalarına rağmen kolayca sıkılırlar. Kötü açılarla uyumsuz olurlar.

Uranüs Balıkta: Çok duygusal olurlar. Sanata eğilimlidirler. Sezgileri olağanüstü gelişmiştir. Alışılmamış ve bilinmeyen konularda üstat olabilirler. Astroloji eğitimi tam onlar içindir. Sağlık ve hayır müesseseleri ile ilgilenirler. iyilik yapmaktan çok hoşlanırlar. Tüm var olanı severler. Kötü açılarla düş kırıklıkları olur. Beklenmedik düşmanları vardır.

 

DİĞER KONU BAŞLIKLARI
 Uranüs
 Uranüs Açıları
 Uranüs Burclarda
 Uranüs Evlerde
 
Web Stats