Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
   Ruh Çağırma
   Astroloji
   Burçlar
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
       Güneş
       Ay
       Merkür
       Venüs
       Mars
       Jupiter
       Satürn
       Uranüs
       Neptün
       Plüto
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   Ücretsiz Rüya Yorumları
   İletişim
   Reklam


YILDIZLAR  -  24 Ağustos 2019 Cumartesi

 

Uranüs Evlerde

 
 

Uranüs

Uranüs birinci evde: Özgürlüklerine aşırı düşkündürler. Geleneklerden hiç hoşlanmazlar. Kişisel fikirleri önemlidir. Tekdüze islerden hoşlanmaz maceralara koşarlar. İcatlar, yenilikler onlar içindir. Neyi ne zaman yapacakları belli değildir. Çok zekidirler. Bazen bu konumdan dehalar çıkar. Uranüs'ün bulunduğu su, toprak, hava ve ateş guruplarına göre zararlar görürler.

Uranüs ikinci evde: Alışılmış dişi yöntemlerle para kazanan tiplerdir. Genellikle kazançları istikrarsızdır. İnsancıl şahıslardır. Geleneklerden hoşlanmaz, kendi yöntemleriyle is görürler. Yatırımları yeniliklere yöneliktir. Kötü açılarla beklenmedik kayıplara uğrar, yanlış risklere girerler.

 

Uranüs üçüncü evde: Bilimselliğe değer veren sezgi güçleri kuvvetli şahıslardır. Alışılmamış konuları araştırır, başkalarının fikirlerinden etkilenmezler. Entellektüel ve yenilikçi arkadaşları vardır. Doğaüstü bilimlerle alakalanırlar. Kötü açılarla havai ve değişkendirler.

Uranüs dördüncü evde: Evleriyle ilgili konularda özgür olmak isterler. Evleri modernliklerle bezenmiştir. Elektroniğe meraklıdırlar. Arkadaşlıklar onlar için önemlidir. Evlerini gizli bilimsel çalışmaları için kullanırlar. Kötü açılarla aile bireyleriyle geçinemez, sonunda koparlar.

Uranüs beşinci evde: Değişik eğlencelerden hoşlanırlar. Ahlak değerleri onlar için çok farklıdır. Duyguları alışılmışın ötesindedir. Şanslı çocukları olur. Yaratıcı artistik kabiliyetleri vardır. Kötü açılarla erken boşanır, çocuklarını kaybedebilirler. Hatta hiç çocukları olmayabilir.

Uranüs altıncı evde: Alışılmamış yöntemleri ve yeniliğe dönüklükleri sağlıkla ilgili konularda açığa çıkar. Elektronikle ilgili tüm konularda başarılıdırlar. İşlerinde titiz ve seçicidirler. Tekdüze işlerden hoşlanmazlar. Kötü açılarla iş hayatında uyumsuz ve sınırlı olurlar.

Uranüs yedinci evde: Bu evde Uranüs kötü konumdadır. Bu şahısların aşırı özgürlük tutkuları onları evlilik hayatında başarısızlığa götürür. Ani olarak boşanmalar sıkça görülür. Bu kimselerin davranışları sürekli değişiklikler gösterir. Bu yüzden eş ve ortaklarla uyumsuz olurlar. Kötü açılarla bu özellikler daha da artar. Toplumsal ilişkileri kötüdür.

Uranüs sekizinci evde: Bu evde Uranüs güçlüdür. Bu kişiler gizemli şeylere bilinmeyene meraklıdırlar. Ruhsal yönleri kuvvetli olmakla beraber cinselliğe de düşkündürler. İşleri sigorta, vergi ve vasiyetnamelerle olan ilişkileri birdenbire değişir. Kötü açılarla bunlardan zararlar gelir.

Uranüs dokuzuncu evde: Eğitim ve öğrenimde yenilikçi fikirleri vardır. Adetlere. geleneklere bağımlı olmayıp yepyeni fikirler geliştirirler. Doğaüstü konular ve astroloji tam onlar içindir. İnsancıl bir toplum peşindedirler. Kötü açılarla realist olmayan felsefelere tutkuludurlar.

Uranüs onuncu evde: Bu kişiler tutucu değillerdir. Mesleklerinde daima yeni yöntemlerle is görürler. Elektronik. matematik ve astroloji kabiliyetleri vardır. Bağımsızlıklarına aşırı düşkün olan bu tipler çoğunlukla değişik islerde çalışırlar. Kötü açılarla fikir anarşisti olurlar.

Uranüs obirinci evde: Uranüs bu evin yöneticisi olduğundan burada çok güçlüdür. Bu şahıslar geleneklerden uzak doğruluğa ve realiteye bağlı kimselerdir. Sezgileri çok güçlüdür. Doğaüstü konularda başarılıdırlar. Pek çok arkadaşları vardır. Evlilik yaklaşımları da klasiğin çok ötesindedir. Kötü açılarla arkadaşları güvenilmez kişiler olur.

Uranüs onikinci evde: Bu kişiler genellikle pek çok işlerini perde arkasından idare ederler. Gizliliğe eğilimlidirler. Doğaüstü ilimlere kabiliyetlidirler. Çoğunlukla bir sürü gizli düşmanları vardır. Sinirli bir yapıya sahiptirler. Kötü açılarla arkadaşlarından çok zarar gelir. İyi açılarla Uranüs bu evde dehayı gösterebilir.

 

DİĞER KONU BAŞLIKLARI
 Uranüs
 Uranüs Açıları
 Uranüs Burclarda
 Uranüs Evlerde
 
Web Stats