Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
   Ruh Çağırma
   Astroloji
   Burçlar
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
       Güneş
       Ay
       Merkür
       Venüs
       Mars
       Jupiter
       Satürn
       Uranüs
       Neptün
       Plüto
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   Ücretsiz Rüya Yorumları
   İletişim
   Reklam


YILDIZLAR  -  16 Nisan 2021 Cuma

         
  GüneşGüneş
Güneş ve Ay Astrolojide çok önemlidir. Birçok kitapta bunlardan Işıklar diye bahsedilir. Doğum anında günesin bulunduğu burç kişinin öz burcunu belirler. Doğum haritasındaki Güneş harita sahibinin hayatiyetini ve fiziksel enerjisini gösterir.
AyAy
Astrolojide Ay'ten sonra Ay ikinci önemli faktördür. Doğum haritasında Ay'ın konumu kişinin duygularını hislerini bilinçaltını sembolize eder. Ay dişi özellik gösterir. Bulunduğu burçların bazılarını etkiler, bazılarından ise etkilenir.
 
 
  MerkürMerkür
Kişinin doğum haritasındaki Merkür şahsın fikir yapısını, zekasını, entellektüelitesini, haberleşmelerini sembolize eder. Merkür'ün burçlar ve evler içindeki konumları bu özelliklerin hangi konularda ve nasıl ortaya çıkabileceklerini gösterir.
VenüsVenüs
Venüs'ün doğum haritasındaki konumu kişinin sevgi yaşamını, güzelliği, ince duyguları, lüksü, sana ve para pulu simgeler. Dişi özelliklere sahiptir. Kişinin cinselliğini dile getirir. Ayrıca Venüs güzel sanatlar ve evcil hayvanları da içerir.
 
   
  MarsMars
Yıldız haritasında Mars fiziksel gücü, enerjiyi sembolize eder. Fiziksel zevkler, hareketlilik, cesaret, kavgacılık ve beden çalışmalar Mars'ın içerdiği konulardır. Kazalar, yangınlar, kesici aletler, cinayetler hep Mars'a bağlıdır.
  JüpiterJüpiter
Mitolojide tanrıların babası olarak bilinen Jüpiter neşe, bolluk, zevk, zenginlik veren bir güçtür. Astrolojide bu gezegen en büyük yardımcı, en fazla iyilik eden güç sayılır. Dokunduğu her şeye bolluk veren Jüpiter şans gezegenidir.
 
       
  SatürnSatürn
Doğum haritasında Satürn sınırlayıcı gücü, sorumluluğu, disiplini sabrı sembolize eder. Çeşitli kısıtlamalar, engeller, ölçülülükler hep Satürn'ün idaresi altındadır. içe kapanmaları, depresyonları, bahtsızlığı da içerir.
UranüsUranüs
Yıldız haritasında Uranüs harita sahibinin değişimlerini, modern bilimleri, ileri seviyedeki iletişim araçlarını, yeni arkadaşlıkları, grupları simgeler. Ayrıca dehayı, ani değişimleri, yaratıcılığı, yenilikleri ve astroloji'yi de anlatır.
 
       
  NeptünNeptün
Doğum haritasındaki Neptün sezgileri, ilhamları, rüyaları, hayal gücünü, hayalleri simgeler. Ayrıca ilaçları, zehirlenmeleri, uyuşturucu maddeleri, bilinçaltını, gizli kalmış duyguları yönetir. Şiir, dans artistik ve dini ilhamlar, mistik duygular hep Neptün'e bağlıdır. Hastaneler, bakımevleri, mahpushanelerle de alakalıdır.
PlütoPlüto
Doğum haritasında Plüto bilinçaltını, zoraki değişimleri, büyük işleri, evrimi, hayat verici kuvvetleri, yapma ve uygulamaları simgeler. Ayrıca yüksek idealleri, bilinmeyen alemi, patlamaları, depremleri, kitlesel olayları, başlangıç ve sonuçları da yönetir.
 
       
Web Stats