Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
       32'lik Deste
       52'lik Deste
       Kupa Serisi
       Maça Serisi
       Karo Serisi
       Sinek Serisi
   Ruh Çağırma
   Burçlar
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   İletişim
   Reklam

 

Sinek Serisi

İskambil Falı İskambil Falları Nasıl Bakılır Yorumu Yorumları İskambil Destesi


Sinek As

SİNEK BİRLİSİ

Hayatta yüzünüzün gülmediğinden şikayetçisiniz. Daima, her şeyin daha fazlasını istiyorsunuz. Size bir nasihat: Halinize şükredip, bulunduğunuz şartlar içinde kendinizi mesut etmeye bakmalısınız. "Aza kanaat etmeyen, çoğu hiç bulamaz" diye bir atalar sözü vardır; bunu hatırdan çıkarmamalısınız.Hayatınız sıhhat ve afiyet içinde geçecek ve ömrünüz uzun olacaktır. Ayni: zamanda evlat acısı çekmeyecek ve çocuklarınızdan da hayır göreceksiniz, Yakında bir yerden sevindirici bir haber alacaksınız.

 

Sinek 2SİNEK İKİLİSİ

Size bir kısmet var... Bunun bir evlenme mi veya nişanlanma mı, yahut herhangi bir mal veya paraya mı ait olduğunu tayin edemeyeceğiz. Fakat, muhakkak olan bir şey varsa, o da bu yakınlarda ümit etmediğiniz bir saadete ve varlığa kavuşacağınızda.Üzüntülü geçen günleriniz son bulacak, hem maddi hem de manevi ferahlığına kavuşacaksınız. Hiç merak etmeyiniz; beklediğiniz haber veya mektup da yakında elinize geçecektir. Sonra beklediğiniz yolcunuz da yakında gelecek ve size sevinçli ve müjdeli haberler getirecektir.

Sinek 3SİNEK ÜÇLÜSÜ

Hayatta mesut olamadım, diye üzülüyor, beyhude yere kendinizi ıstıraba sürüklüyorsunuz. Size düşen şey, bulunduğunuz ortama razı olup, kendinizi sahip olduğunuz imkanlar içinde mesut edebilmenin çarelerini aramaktır. Ne saklayalım; falınız, bugünkü hayatınızın hep aynı minval üzere devam edeceğini ve hayalinizde yaşattığınız ve olmasını istediğiniz emellerin tahakkuk etmeyeceğini bildirmektedir. Yalnız çocuklarınızdan çok hayır görecek ve asıl saadeti onlar sayesinde elde edeceksiniz. Ömrünüz boyunca mühim bir hastalığa tutulmayacaksınız. Yalnız size yakın bir kimse, hayatınızı daima gözleyecek ve sizin tam manası ile mesut olmanıza imkan vermeye çalışacaktır.

Sinek 4SİNEK DÖRTLÜSÜ

Çocuğum olmuyor diye kendinizi üzüp duruyorsunuz. Merak etmeyiniz; Tanrı duanızı kabul edecek ve size hayırlı bir evlat ihsan edecektir. Eşinizin size sadakatsizlik ettiğinden ve sizi sevmediğinden endişelisiniz. Fakat müsterih olunuz; aranızdaki bu gerginlik hiç bir zaman ayrılmaya yol açmayacaktır.Elinize fırsat geçtiğinde yolculuğa çıkmakta tereddüt etmeyiniz; hayırlıdır. Hakkınızda yapılan dedikodulara pek aldırmayınız. Zira bu dedikoduları yapanlar, ciddiye alınmaya değer insanlar değildir. Beklediğiniz hediyeyi pek yakında alacaksınız.

Sinek 5SİNEK BEŞLİSİ

Başkaları gibi niçin zengin olamıyorum, hayatım onlar gibi neden refah ve saadet içinde geçmiyor, diye kendinizi üzüp duruyorsunuz. Başkalarının saadetini kıskanmak doğru değildir. Marifet, mevcut imkanlar içinde kendini mesut edebilmektedir. Unutmayınız ki, Tanrı size, saadetin en büyüğü olan sıhhat ve afiyeti vermiştir. Ömrünüz hep sağlık içinde geçecek; ne evlat acısı çekecek ve ne de başka bir dertle karşılaşmayacaksınız. Gurbetteki yolcunuz selametle yolculuğunu yapacaktır. Bir yerden beklediğiniz mektubu da alacaksınız.

Sinek 6SİNEK ALTILISI

Bir yolculuğa çıkıp çıkmamakta tereddüttesiniz. Bu yolculuğun sonu sizin için çok hayırlı olacak ve şimdiye kadar kapalı olan talihiniz açılacaktır. Bunun [için bu seyahati yapmalısınız.Bir taraftan beklediğiniz hayırlı haberi alacaksınız. Aynı zamanda bir kimseden beklediğiniz hediye de gelecektir. Bir akrabanızdan, oldukça yüklü bir mirasa kavuşacak ve zengin olacaksınız. Hayatınız tam bir saadet içerisinde geçmese bile, devamlı bir elem ve ızdırap çekmeyeceksiniz. Ömrünüz uzun olacak ve evlatlarınızdan hayır göreceksiniz.

Sinek 7SİNEK YEDİLİSİ

Merak etmeyiniz; hastanız kısa bir zamanda sıhhat bulacaktır. Gurbetteki bir sevdiğiniz de yakında gelecek ve sizi sevindirecektir. Kısmetim neden kapalı, diye kendinizi üzmeyiniz; kısmetiniz de bahtınızda biraz geç açılacak ve fakat sizi ummadığınız ve beklemediğiniz şekilde güldürecektir.Size bir taraftan hem hayırlı bir haber, hem de bir miktar para var. Yolunuzun üstünde size kötülük etmek isteyen birisi var; bundan hiç çekinmeyiniz, planında başarılı olamayacaktır.

Sinek 8SİNEK SEKİZLİSİ

Siz, şimdiye kadar epeyce darlık ve sıkıntı çektiniz. Gönlünüz ve kalbiniz hiç bir zaman tatmin edilmedi... Fakat : artık sevince ve saadete kavuşmanızın zamanı gelmiştir... Niyetiniz evlenmekse muradınıza kavuşacaksınız. Şayet maddi durumunuzun artmasını istiyorsanız; bu dileğiniz de yerine gelecektir. Size yakında hayırlı bir kara yolculuğu var. Bir kimseden büyük bir iyilik görecek, statünüz ve kariyeriniz artacaktır. Yalnız ailenizden birisi gurbete gidecek ve bir daha geriye dönmeyecektir.

Sinek 9SİNEK DOKUZLUSU

Falınız, talihinizin açıldığını ve kara günlerinizin geçeceğini haber vermektedir. Teşebbüs edeceğiniz her işte sizin için başarı görünmektedir.Yolculuktan soruyorsanız, seyahatte hayır vardır.Size uzaktaki bir yakınınızdan hayırlı bir haber gelecek, gurbetteki yolcunuza da sağ salim kavuşacaksınız.Evlenmek niyetinde iseniz, bugünlerde çıkacak kısmetleri kaçırmamalısınız. Zira, bugün için size cazip görünmeyen izdivaç teklifleri, gelecekte size pek parlak neticeler vaadetmektedir.

Sinek 10SİNEK ONLUSU

Muradınıza yakında kavuşacaksınız. Şimdiye kadar çok sıkıntı çektiniz; fakat refaha kavuşmanızın zamanı artık gelmiştir. Ailenizin işleri düzelecek ve dolayısıyla siz de beklediğiniz saadeti ve bahtiyarlığı bulacaksınız.Evinizden birisi yük ve eşyasıyla birlikte bir yolculuğa çıkacak ve bir daha geriye dönmeyecektir. Bir dedikoduya maruz kalacak ve buna birazcık üzüleceksiniz.Bir taraftan beklediğiniz haberin gelmesi, bir müddet daha gecikecektir. Evlilik hayatınız çok fırtınalı geçecek ve fakat neticede bütün pürüzler ortadan kalkacak ve aradığınız saadeti bulacaksınız.

Sinek ValeSİNEK VALESİ

Biraz geç de olsa, muradınıza nail olacaksınız. Ancak sabırlı olmanız gerekiyor. Ailenize karışacak bir kimse tarafından bir düşmanlığa uğrayacak ve saadetiniz belirli bir zaman için sarsılacaktır.Sizin bahtınızı çok açık görüyoruz. İstikbalde hem zengin olacak, hem de saadete kavuşacaksınız. Evlatlarınız hayırlı olacak, fakat eşinizi genç yaşta kaybedeceksiniz.Hayatınızda bir kez mühim bir hastalığa tutulacak fakat kısa zamanda iyileşeceksiniz.

Sinek KızıSİNEK KIZI

Tanrının size verdiği nimetlere kanaat etmesini bilmiyorsunuz. Daima gözünüz başkalarının hayatında... Onlara imrenerek bakıyorsunuz. Eğer mesut olmak istiyorsanız, kalbinizden hasedi atınız. Çünkü bu gidişle şimdiki hayatınızdan da olabilirsiniz.Şayet evlenmek niyetinde iseniz, falınız, bu arzunuzun oluşması için henüz vakit ve saatinin gelmediğini bildirmektedir. Bir çocuk sahibi olmak isteğinde iseniz; bu dileğinizde şimdilik olmayacaktır.Bir taraftan beklediğiniz haberi daha bir müddet alamayacaksınız.

SİNEK PAPAZI

Hayatınız hep mücadele ile geçmektedir... Bu şekildeki hayatınız daha bir müddet devam edecektir. Fakat falınız, istikbalinizin çok parlak ve aydınlık olduğunu ve umduğunuz ve beklediğiniz saadeti bir gün mutlaka elde edeceğinizi müjdelemektedir.Size bir yol görünmekte ise de, bu yol tehlikelerle doludur. Onun için bu sıralarda seyahat etmemelisiniz.Ummadığınız ve beklemediğiniz bir yerden bir hediye alacak ve sevineceksiniz. Hafifçe bir hastalığa tutulacak ve sevdiğiniz bir kimseyi kaybedeceksiniz.

 
Web Stats