Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
       32'lik Deste
       52'lik Deste
       Kupa Serisi
       Maça Serisi
       Karo Serisi
       Sinek Serisi
   Ruh Çağırma
   Burçlar
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   İletişim
   Reklam

 

Karo Serisi

İskambil Falı İskambil Falları Nasıl Bakılır Yorumu Yorumları İskambil Destesi


Karo As

KARO BİRLİSİ

Falınız, sizin uzun ömürlü olacağınızı ve hayatınız boyunca sıkıntı çekmeden mesut ve bahtiyar yapacağınızı müjdelemektedir. Evlenip bir yuva kuracağınız gibi, çocuklarınız da olacaktır. Yalnız çocuklarınızdan pek o kadar hayır görmeyeceksiniz. Mutlu hayatınıza bir başkası karışacak; bu yüzden saadetiniz kısa bir zaman için bozulacaksa da, bu uzun sürmeyecek, mutlu hayatınız yine eskisi gibi devam edecektir. Hayatınızda kısa süren önemsiz bir hastalığa tutulacaksınız. Ömrünüz boyunca yokluk nedir, bilmeyeceksiniz.

 

Karo 2KARO İKİLİSİ

Talihiniz açık, bahtınız yaverdir. Sabırla her istek ve arzunuza kavuşabilirsiniz. Eğer bir hastanız varsa, pek yakında şifa bulacak; eğer bir evlat sahibi olmak istiyorsanız, bu arzunuz da yenine gelecektir. Şayet evlenmek dilek ve isteğinde iseniz, çıkacak ilk kısmeti reddetmemelisiniz. Zira bu birleşme size son derece mesut ve bahtiyar bir hayat sağlayacaktır. Bu sıralarda seyahat etmek niyetinde iseniz; tereddütsüz yolculuğa çıkabilirsiniz. Zira size fayda ve kazanç sağlayacaktır. İstediğiniz mevkiye yükselmek hususunda güçlüklere uğrayacak fakat neticede arzunuza erişeceksiniz.

Karo 3KARO ÜÇLÜSÜ

Uzun olmayan bir kara yolculuğuna çıkacaksınız. Bu yolculuk sizin için son derecede hayırlı olacaktır. Bugüne kadar kapalı olan talihiniz açılacak ve kısmetleriniz çoğalacaktır. Bir taraftan bir haber alacak; çok, ama çok sevineceksiniz. Sizin başınıza bir devlet kuşu konacaktır. Fakat bunun evlenme yolu ile mi geleceği, yoksa bulunduğunuz mevki veya rütbenin yükselmesi suretiyle mi olacağı belli değil. Yalnız sunu söyleyelim ki; yakında hem mesut olacak, hem de maddi durumunuz fazlasıyla düzelecektir.

Karo 4KARO DÖRTLÜSÜ

Bir taraftan bir mektup alacaksınız. Bu mektup size bir müjde getirecektir. Bunun, elinize geçecek bir para haberi olması çok muhtemeldir. Uzun zamandır beklediğiniz isiniz, araya giren bir aksilik yüzünden yine gecikecek ve uzunca bir zaman muradınıza eremeyeceksiniz. Kısa süren bir hastalık geçireceksiniz; ayni zamanda bir düşmanınız sizi küçük bir zarara sokacaktır. Evlilik hayatınızda tam anlamıyla mesut olamayacaksınız amma, çocuklarınızdan çok hayır görecek ve onların durumları sizi fazlasıyla mesut edecektir. 

Karo 5KARO BEŞLİSİ

Düşmanınız çok... Sizi her hususta çekemiyorlar... Daima kuyunuzu kazmaktadırlar. Kendinizi bunların şerrinden korumalısınız. Size bir kara yolu görünmektedir. Fakat bu seyahat tehlike keder ile doludur. Şimdilik yola çıkmamanız isabetli olacaktır.Evlenmek konusundaki dilek ve arzularınız su sıralarda yerine gelmeyecek, kısmetinizin açılması epeyce bir müddet daha gecikecektir. Bir taraftan beklediğiniz haber veya mektup gelecektir ama, sizi üzüntüye düşürecektir.

Karo 6KARO ALTILISI

Bir yerden elinize bir hediye geçecek ve bir mektup alacaksınız. Hayırlı bir evlat sahibi olacak; bundan çok fayda göreceksiniz. Sizin bir hastanız var; hiç merak etmeyiniz, sıhhat ve afiyete kavuşacak, ve bu üzüntünüzü atlatacaksınız. Size bir kara yolu görünmekte ise de, şimdilik bu yola çıkmamanız, hakkınızda hayırlı olacaktır. Siz biraz dedikodu yapmayı seviyorsunuz; fakat unutmayınız ki, bu huyunuz; başkaları tarafından, kendi hakkınızda da dedikodu yapılmasına fırsat hazırlamaktadır.

Karo 7KARO YEDİLİSİ

Sizin yüzünüze gülen ve fakat arkanızdan kuyunuzu kazmaya çalışan düşmanlarınız var. Bunlara karşı dikkatli ve uyanık olmalısınız. Sonuçta bu düşmanlarınız size hiç bir zarar veremeyeceklerdir.Bu sıralarda başınızda ya bir nişan veyahut bir nikah dolaşmaktadır. Şayet bir kısmet çıkarsa evlenmekte tereddüt etmeyiniz. Size bir taraftan bir haber gelecek; bu sizi ziyadesiyle sevindirecektir. Aynı zamanda elinize bir miktar para veya mal geçecektir.Sizin bir erkek çocuğunuz olacak, gelecekte bu evladınız, size şeref ve zenginlik getirecektir.

Karo 8KARO SEKİZLİSİ

Uzunca bir zamandır bir depresyon içindesiniz. Hiç merak etmeyiniz, talih kuşu neredeyse başınıza konacak; hem sıkıntı ve elemden kurtulacak, hem de muradınıza kavuşacaksınız. Size uzunca bir deniz yolculuğu görünmektedir. Ama, bu yolculuğa çıkmamanızı tavsiye edeceğiz. Ucunda keder ve sıkıntı görülmektedir. Evlenmek hususunda büyük bir arzu ve istek besliyorsunuz; müjdeler olsun diyelim; bu dileğiniz kısa bir zamanda sonuçlanacak ve çok mesut olacaksınız.

Karo 9KARO DOKUZLUSU

Falınız çok kapalı... Niyet ettiğiniz islerden vazgeçmeniz gerekiyor... Evlenme konusundaki teşebbüsleriniz başarısızlığa uğrayacak; alış verişe ait olan islerinizde de basarili olamayacaksınız. Bu nedenle bu gibi islere girişmekten kaçınmalısınız. "Sabrın sonu selamettir" sözüne uyarak, sabırlı ve metin olursanız, bütün bu kötü günleri atlatacak ve neticede talihinizin size güldüğü günü göreceksiniz. Sevdiğiniz bir kimsenin durumu sizi fazlasıyla üzüyor. Bu kimse eğer hasta ise, şifa bulacak, şayet isleri ters gidiyorsa, düzelecek ve muvaffakiyete ulaşacaktır.

Karo 10KARO ONLUSU

Falınız çok kapalı... Niyet ettiğiniz islerden vazgeçmeniz gerekiyor... Evlenme konusundaki teşebbüsleriniz başarısızlığa uğrayacak; alış verişe ait olan islerinizde de basarili olamayacaksınız. Bu nedenle bu gibi islere girişmekten kaçınmalısınız. "Sabrın sonu selamettir" sözüne uyarak, sabırlı ve metin olursanız, bütün bu kötü günleri atlatacak ve neticede talihinizin size güldüğü günü göreceksiniz. Sevdiğiniz bir kimsenin durumu sizi fazlasıyla üzüyor. Bu kimse eğer hasta ise, şifa bulacak, şayet isleri ters gidiyorsa, düzelecek ve muvaffakiyete ulaşacaktır.

Karo ValeKARO VALESİ

Etrafınız, yüzünüze karşı dost görünen ve fakat arkanızdan her türlü kötülüğü yapmaya çalışan kimselerle çevrili bulunuyor; bunlara karşı son derecede uyanık ve tetikte bulunmalısınız. Elinizden çıkmış, yani çalınmış bir maliniz varsa, buna tekrar sahip olacak ve bu suretle sevineceksiniz. Şayet evli değilseniz, evlenmeye! muvaffak olacak ve fakat umduğunuz ve aradığınız saadeti bulamayacaksınız. Evlatlarınız olacak, ama çok yaşamayacaktır. Bu sıralarda seyahate çıkmayınız; zira size üzüntü ve keder getirecektir.

Karo KızıKARO KIZI

Muradınıza yakında kavuşacak, bir kimse tarafından büyük bir iyiliğe mazhar olacaksınız. Alışverişle ilgili isleriniz birdenbire gelişecek ve sizin için çok karlı olacaktır. Bir taraftan bir mirasa kavuşacak, bu yolla maddi durumunuz bir anda düzelecektir. Bu sıralarda başınızdan bir nikah geçmesi ihtimali çok kuvvetlidir. Bir yerden beklediğiniz haber gelecek ve sizi çok sevindirecektir. Bugünlerde bir seyahat fırsatı elinize geçerse, bunu kaçırmamalısınız. Zira hakkınızda pek hayırlı olacaktır. Gelecekte, büyük bir mevkiye yükselmeniz ihtimali kuvvetlidir.

KARO PAPAZI

FFalınız biraz karışık ve bulanıktır. Bu yakınlarda size bir akrabanız gelecek, fakat bu yüzden evinizde bir düzensizlik, bir geçimsizlik meydana gelecektir.Evinizden bir kişi gurbete gidecek, bu hadise sizi üzecektir. Falınızda bir hastalık veya ölüm haberi görülmektedir. Bu kara haberin, evinizden veya akrabanızdan olmayıp, koşularınızdan geleceğini söyleyebiliriz. Bu sıralarda her teşebbüs edeceğiniz iste terslik ve aksilik meydana gelecektir. Ömrünüz uzun olacak ve fakat! tam anlamıyla mesut olamayacaksınız.

 
Web Stats