Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
       32'lik Deste
       52'lik Deste
       Kupa Serisi
       Maça Serisi
       Karo Serisi
       Sinek Serisi
   Ruh Çağırma
   Burçlar
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   İletişim
   Reklam

 

Kupa Serisi

İskambil Falı İskambil Falları Nasıl Bakılır Yorumu Yorumları İskambil Destesi


Kupa As

KUPA BİRLİSİ

Falınız size, bir taraftan büyük bir müjde ve sevinçli bir haber geleceğini bildirmektedir. Eğer niyetiniz paraya ve zengin olmaya dair ise, hemen haber verelim ki, elinize pek yakından çokça para geçecek ve mala, mülke kavuşacaksınız. Şayet evlat sahibi olmak isteğinde iseniz, bu dileğiniz de yerine gelecek ve hayırlı bir evlat sahibi olacaksınız. Uzaktaki bir tanıdığınızdan sevinçli bir haber veya mektup alacak; arkasından evinize birkaç kişiden ibaret bir misafir grubu gelecektir. Ömrünüz uzun olacak; hayatiniz boyunca maddi hiç bir sıkıntıya maruz kalmayacaksınız.

 

Kupa 2KUPA İKİLİSİ

Hiç merak etmeyiniz; dileğiniz biraz geç de olsa hâsıl olacaktır. Teşebbüs edeceğiniz islerde sebat ve azim göstermeniz halinde basan ihtimaliniz çok yüksektir. Hayatiniz refah ve zenginlik içinde geçecek; evlilik hayatında da mesut ve bahtiyar olacaksınız. Kesin olarak söyleyemeyiz; fakat falınıza göre, iki erkek çocuğunuz olacak; bunlardan çok hayır göreceksiniz. Aile hayatınızda huzurunuzu kaçıracak ve hatta ayrılmaya kadar varacak hadiseler zuhur edecekse de; bunları atlatacak ve mutlu hayatiniz yine eskisi gibi devam edecektir.

Kupa 3KUPA ÜÇLÜSÜ

Bulunduğunuz iste ilerlemek ve yükselmek istiyorsunuz ve düşüncelerinizi hep bu nokta etrafında topluyorsunuz. Fakat falınız, şimdilik bu dileklerimizin yerine gelmeyeceğini haber verilmektedir. Bu sıralarda teşebbüs edeceğiniz islerin sonu basarisizlik olacaktır. Aradan birkaç zaman geçtikten sonra, bir kara yolu yolculuğu görülüyor. Şayet bu yola giderseniz, neticesi çok hayırlı olacaktır. Kötü talihiniz birdenbire dönecek ve bol kısmetler size kucağını açacaktır. Bu yol, herhangi bir seyahat yolu olabileceği gibi, evlenme veya nişanlanma da olabilir. Bu taktirde bir evlenme talebini reddetmemeniz gerekir.

Kupa 4KUPA DÖRTLÜSÜ

Falınız size bol kısmetler vaad etmektedir. Bugüne kadar darlık ve sıkıntı içinde geçen günleriniz, hayatınıza birisinin karışması ile bir anda değişecek ve bolluğa, refaha kavuşacaksınız. Eğer bir ise girmek niyetinde iseniz; bugünlerde hemen bu is veya teşebbüse atılmalısınız; neticesi basarili olacaktır.; Ancak etrafınız, size kötülük yapmak isteyen düşmanlarla çevrilidir. Elinize geçecek fırsatları baltalamaya çalışan bu kötü ruhlu insanların şerrinden kendinizi korumalısınız. Bir taraftan beklediğinizi haber pek yakında gelecektir.

Kupa 5KUPA BEŞLİSİ

Falınıza, nereden bakılırsa bakılsın kapalı çıkmaktadır. Bu sıralarda teşebbüs edeceğiniz her iste basarisizlik ihtimali çok açık. Evlenmek konusunda büyük bir istek ve arzu duyuyorsunuz, ama, bu hayati meselede acele etmekten çekininiz; çıkacak talipleri veya kısmetleri iyice araştırdıktan sonra kesin bir karar veriniz. Gurbetteki bir yakınınızdan bir mektup alacaksınız; bu mektup sizi son derece üzecektir. Önemsiz bir hastalığa tutulacak, fakat bunu kolaylıkla atlatacaksınız.

Kupa 6KUPA ALTILISI

Falınızda, bir düşmanınızın mevcut olduğunu ve size karşı elinden gelen her tür kötülüğü yapmak istediğini görüyoruz. Bunun için daima uyanık ve tetikte bulunmalısınız. Şayet evlenmek arzu ve isteğinde iseniz; bu dileğiniz biraz geç olacak fakat olunca da size büyük bir saadet ve bahtiyarlık getirecektir. Gurbette bir akrabanız varsa; hiçi merak etmeyiniz; sağlık ve selametle geriye dönecektir. Ömrünüz uzun olacak; sıhhat ve afiyet içinde geçecektir. Yalnız çocuklarınızdan yana yüzünüz gülmeyecektir.

Kupa 7KUPA YEDİLİSİ

Falınız size, şimdilik teşebbüs etmek istediğiniz islerden vazgeçmenizi ihtar etmektedir. Eğer bir taraftan bir miras bekliyorsanız, buna uzun müddet kavuşamayacaksınız. Evlenmek hususunda çok acelecisiniz ama, sonuçta hayal kırıklığına uğrayacaksınız, size sabır tavsiye ederiz. Şimdilik hiç bir şekilde seyahate çıkmayınız ve olur olmaz kimselerle görüşmekten sakininiz. Zira düşmanlarınızın bir iftirada bulunmaları ve sizi bir tuzağa düşürmeleri çok muhtemeldir.

Kupa 8KUPA SEKİZLİSİ

Sizi uzunca bir zamandır ıstıraba sevk eden bir olay var. Çok sevdiğiniz bir kimsenin durumu sizi fazla ilgilendirmekte ve üzmektedir. Bu sıkıntılı hayatiniz daha bir müddet devam edecek; fakat aradan kısa bir zaman geçince, gönül ferahlığına kavuşacaksınız. Bugünlerde evinize, uzaktan bir, yolcu gelecek ve bu kişinin vasiyetiyle maddi durumunuzda bir ferahlık meydana gelecektir. Başınızdan iki nikah geçecek; ilkin de mesut olamayacaksınız; fakat ikinci evliliğinizde hem büyük bir saadete, hem de servete ve refaha kavuşacaksınız.

Kupa 9KUPA DOKUZLUSU

Pek yakında başınızdan çok hayırlı bir evlenme veya nişanlanma geçecektir. Ayni zamanda ticaret isleriniz de düzeltecek ve büyük karlar elde edeceksiniz. Bugünlerde uzun bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu yolculuk sizin için çok hayırlı ve faydalı olacaktır. Tanıdığınız bir kimsenin size bir fenalık yapmasından korkuyorsunuz. Fakat hiç merak etmeyiniz; bu size bir şey yapamayacak, aksine, o kazdığı kuyuya düşecektir. Kısmetinizin kapalı olduğundan şikayetçisiniz. Bundan yana hiç üzülmeyiniz; yakin bir gelecekte bahtınız açılacak ve her dileğiniz uygun bir şekilde yerine gelecektir.

Kupa 10KUPA ONLUSU

Size müjdeler olsun, diyelim... Zira hayli zamandan beri devam eden üzüntülü hayatiniz son bulacak ve birdenbire hiç ümit etmediğiniz ve beklemediğiniz bir şekilde feraha ve aydınlığa kavuşacaksınız. Bir taraftan beklediğiniz hayırlı haber gelecek ve elinize önemli bir para geçecektir. Bugünlerde hiç korkmadan her ise girebilirsiniz. Zira hepsinin sonu basari olacaktır. Yalnız çok sevdiğiniz bir kimsenin, gurbete çıkması sizi birazcık üzecek ama, hiç merak etmeyiniz, sağ salim geriye dönecektir.

Kupa ValeKUPA VALESİ

Size yakında bir deniz yolculuğu görülmektedir ama, bu yola çıkmamanız ve hareketinizi bir müddet geciktirmeniz hayırlı olacaktır. Eğer evlenmek niyetinde iseniz; bu sıralarda çıkacak kısmetler üzerinde dikkatle durmanız ve çabuk karara varmamanız isabetli olacaktır. Falınızı biraz bulanık gördüğümüz için, söylemeye mecburuz ki; her hususta dikkatli ve tetik olmanız ve yeni islere teşebbüs etmekten şimdilik vazgeçmeniz yerinde olur. Bir taraftan beklediğiniz haber, daha bir müddet gelmeyecektir.

Kupa KızıKUPA KIZI

Bütün arzunuz evlenip bir yuva kurmaktan ibarettir. Parada pek o kadar gözünüz yok... Maddi şeylerle hiç meşgul değilsiniz... Ruhunuz ve gönlünüz çok zengin... O halde size haber verelim ki, umduğunuz ve hakkettiğiniz hayata kavuşacak ve fazlasıyla mesut, olacaksınız. Bir yerden beklediğiniz hayırlı haber kısa bir zamanda gelecek; gurbetteki yolcunuz da sağ salim gelecektir. Hayatiniz boyunca önemli bir hastalığa tutulmayacak ve geçim sıkıntısı; çekmeyeceksiniz. Evlatlarınızdan çok! hayır göreceksiniz.

KUPA PAPAZI

Falınızı her bakımdan karanlık görüyoruz. Niyet ettiğiniz hiçbir şey gerçekleşmeyecektir. Eğer bir hastanız varsa çabuk iyileşmeyecek, bir evlat sahibi olmak arzunuz varsa, bu arzunuz da şimdilik yerine gelmeyecektir. Bir düşmanınız tarafından bir iftiraya uğrayacak, bundan dolayı büyük üzüntü ve ıstıraba düşeceksiniz. Çok kıymetli bir eşya veya mücevherinizi kaybedecek bu olay de sizi çok üzecektir. Sizin bir yoksula veya bir hayır cemiyetine bir yardımda bulunmanız isabetli olur. Zira bütün bu kötülükleri önlemiş ve huzura kavuşmuş olursunuz.

 
Web Stats