Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
       32'lik Deste
       52'lik Deste
       Kupa Serisi
       Maça Serisi
       Karo Serisi
       Sinek Serisi
   Ruh Çağırma
   Burçlar
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   İletişim
   Reklam

 

Maça Serisi

İskambil Falı İskambil Falları Nasıl Bakılır Yorumu Yorumları İskambil Destesi


MAÇA As

MAÇA BİRLİSİ

Hayatınıza esmer bir kimse karışacak; bu yüzden çok elem ve ıstırap çekeceksiniz. Sizin kısmetiniz çok açık; fakat ailenizi ve bilhassa sizi çekemeyen komşularınız var. Sizin ailevi durumunuzu, iyiliğinizi, güzelliğinizi kıskanarak, hakkınızda türlü dedikodular yapıyorlar. Bunun için, etrafınıza karşı uyanık olmanız ve herkesi kendinize dost bilmemeniz gerektir. Size, uzaktaki bir akrabanızdan veya sizi çok seven bir dostunuzdan bir haber var. Bu haber sizi çok sevindirecektir. Sizin istikbalinizi parlak görüyor ve ömrünüzün uzun olacağını tahmin ediyoruz.

 

MAÇA 2MAÇA İKİLİSİ

Uzun zamandır gurbette bulunan sevdiğiniz bir kimse geriye dönecek ve bu sizi çok memnun edecektir.Bir taraftan elinize epeyce bir para geçecek ve bir hediye alacaksanız. Bir başka taraftan da bir mektup alacak ve buna çok sevineceksiniz.Size bir kısmet var; fakat bu kısmetiniz, araya girecek bir aksilik yüzünden bozulacak; ve bu hal sizi derecesiz üzecektir. Fakat kısa bir müddet sonra, talihiniz açılacak; ne zamandan beri özlediğiniz mutluluğa ulaşacaksınız.

MAÇA 3MAÇA ÜÇLÜSÜ

Pek yakında bir yerden bir haber alacaksınız. Elinize bir miktar para ve mal geçecektir.Bu sıralarda evinizde bir geçimsizlik, olacak; bu yüzden üzüntülü günler görünüyor. Falınızda, önünüze dikilen bir tehlike görüyoruz. Bu tehlike, bir kimse tarafından, bir hileye maruz kalmanız veya maddi bir zarara uğramanız seklinde de gözükebilir. Pek yakında sevdiğiniz bir kimseden kısa bir zaman ayrılacaksınız. Bu ayrılık biraz sizi üzecek, fakat neticede yine birleşeceksiniz.

MAÇA 4MAÇA DÖRTLÜSÜ

Falınız, kalbinizin keder ve üzüntü içinde daralıp sıkıldığını gösteriyor. Buna, gurbette bulunan bir yakininizi düşünmeniz sebep olmaktadır. Fakat hiç merak etmeyiniz; ona pek yakında kavuşacak ve yüreğiniz ferahlayacaktır.Çoktan beri beklediğiniz haber, isteğinize ve arzunuza göre gelecektir. Başka birisinin saadeti, için kendinizi üzüyorsunuz. Sabırlı olunuz; bu üzüntünüz de geçecektir.Evinizde bir hastalık görünmektedir, fakat ölüm yoktur. Şimdilik size ne kara ve ne de deniz yolculuğu var. Fakat pek yakında uzaktan bir misafirinizi gelecek ve evinizi şenlendirecektir.

MAÇA 5MAÇA BEŞLİSİ

Falınız müjdeli haberlerle doludur. (Düşmanlarınızı alt edecek, hakkınızda (dedikodu yapmak isteyenler, kötülüklerinde başarıli olamayacaklardır. Teşebbüs edeceğiniz bütün islerde muvaffak olacaksınız. Eğer hastanız varsa şifa bulacak; eğer çocuğunuz olmasını istiyorsanız, bu muradınız da olumlu olacaktır. Bu sıralarda bir yolculuğa çıkmak niyetinde iseniz; hiç tereddüt etmeden seyahate çıkınız, hakkınızda hayırlı olacaktır. Şayet başınızdan bir nikah geçip geçmeyeceğini soruyorsanız, bu arzunuz da pek yakında olacaktır.

MAÇA 6MAÇA ALTILISI

Falınız yüreğinizin çok kabarmış olduğunu gösteriyor. Bu itibarla, bugünlerde niyet ettiğiniz is veya teşebbüsten vazgeçmelisiniz. Zira neticesi sizin için zararlı olacaktır. Su sıralarda bir mal veya para kaybına uğrayacaksınız. Size bir yol var. Fakat bugünlerde bu yola çıkmamanız hakkınızda hayırlı olacaktır; ucunda bir; tehlike görüyoruz.Her husustaki talihsizliğiniz daha bir müddet devam edecek; fakat sonunda, sabırlı ve metin olmanız sayesinde feraha ve aydınlığa kavuşacaksınız.

MAÇA 7MAÇA YEDİLİSİ

Falınız hem müjdeli haberler, hem de aydınlıklarla doludur. Hayli zamandan beri beklediğiniz mektubu alacak ve bundan derecesiz sevince kavuşacaksınız. Gurbetteki yolcunuz dönecek; aile çevrenizi saran keder ve elem perdesi ortadan kalkacaktır. Başınızda hayırlı bir kısmet dolaşmaktadır. Bunun bir evlenme mi olacağı, yoksa bir taraftan miras yolu ile elinize Önemli bir mal veya para mi geçeceği hususunu pek tayin edemiyoruz ama, muhakkak olan nokta, sizin derecesiz bir sevince ve saadete ulaşacağınızda. Size bir deniz yolculuğu var; bu yolculuğun sonunu da ferah ve aydınlık görüyoruz.

MAÇA 8MAÇA SEKİZLİSİ

Bir taraftan beklediğiniz haber, daha uzunca bir zaman gelmeyecektir. Evlenme hususundaki arzunuzdan şimdilik vazgeçmelisiniz. Bu hususta biraz sabırlı olmanız ve titiz davranmanızı tavsiye edeceğiz.Su günlerde siz'in sebep olduğunuz bir konuda biriyle aranızda bir münakaşa  geçecek; bundan dolayı çokça üzüleceksiniz. Önemsiz bir hastalığa yakalanacaksınız; bu hastalık çok kısa sürecektir. Şansınızın açılması için bir müddet daha beklemeniz gerekmektedir. Evlilik hayatınız tam bir saadet içinde geçecek ve evlatlarınız hayırlı olacaktır.

MAÇA 9MAÇA DOKUZLUSU

Bir arkadaşınızın başarısını ve güzelliğini çekemiyorsunuz. Bu yüzden kalbiniz sürekli bir ıstırap ve üzüntü içinde bulunuyor. Kalbinizden hasedi attığınız taktirde kısmetinizin açıldığını ve talihinizin döndüğünü göreceksiniz.Para ve mal hususunda şansınız açıktır. Bir akrabanızdan miras yolu ile bir mala kavuşacak, zaten düzgün olan maddi durumunuz daha da düzelecektir.Bir taraftan beklediğiniz mektup veya haber daha bir müddet gelemeyecektir.

MAÇA 10MAÇA ONLUSU

Hayatınız elem ve ıstırap içinde geçiyor; ruhunuzu bir türlü doyuramıyorsunuz. Fakat sabırlı olunuz; hayatınıza karışacak olan birisi, bütün keder ve ıstıraplarınızı yok edecek ve size ebedi bir saadet sağlayacaktır.Gurbetteki yolcunuzu beyhude beklemeyiniz; onun gelişi daha bir müddet gecikecektir. Bir yerden beklediğiniz haberi de bugünlerde alamayacaksınız.Aradan epeyce bir zaman geçtikten sonra, bir mirasa konacak ve bu yolla maddi durumunuz birdenbire düzelecektir.

MAÇA ValeMAÇA VALESİ

Size müjdeler olsun diyelim: Artik talihiniz açıldı ve mesut günler sizi buldu. Her muradınıza kavuşmanız artik gün meselesi... Hem askta şansınız yüzünüzü güldürecek, hem ticari isleriniz yoluna girecek; hem de bir kimseden beklediğiniz hediyeyi alacaksınız... Bir yolculuğa çıkıp çıkmamakta kesin karara varamıyorsunuz; bu seyahati hemen yapınız, zira size fayda sağlayacaktır. Ömrünüz tam bir saadet içinde geçecek; hastalık yüzü görmeyeceksiniz. Fakat, akrabadan, dosttan yana talihsiz olacaksınız.

MAÇA KızıMAÇA KIZI

Gerçekleşmesi imkansız hayaller peşinde koşuyorsunuz. Kalbinizi birisine bağlamışsınız ama, bundan size bir hayır gelmeyeceği için, bu sevdadan vazgeçmenizi tavsiye edeceğiz. Gönül ilişkinizi kendi muhitinizden ve kendi seviyenizdeki insanlar arasından denerseniz hakkınızda daha hayırlı olacaktır. Siz hem dedikodudan çekiniyor, hem de bu gibi dedikoducu! insanlarla dostluk ilişkisinden korkmuyorsunuz. Size tavsiyemiz sudur ki; dostlarınızı seçmekte daha titiz davranınız. Bu yüzden saadetiniz bozulabilir.Bu günlerde bir taraftan kederli biri haber alacak, bundan dolayı epeyce üzüleceksiniz.

MAÇA PAPAZI

Falınız biraz karışık ve bulanıktır. Bu yakınlarda size bir akrabanız gelecek, fakat bu yüzden evinizde bir düzensizlik, bir geçimsizlik meydana gelecektir.Evinizden bir kişi gurbete gidecek, bu hadise sizi üzecektir. Falınızda bir hastalık veya ölüm haberi görülmektedir. Bu kara haberin, evinizden veya akrabanızdan olmayıp, komşularınızdan geleceğini söyleyebiliriz. Bu sıralarda her teşebbüs edeceğiniz iste terslik ve aksilik meydana gelecektir. Ömrünüz uzun olacak ve fakat! tam anlamıyla mesut olamayacaksınız.

 
Web Stats