Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
   Ruh Çağırma
   Astroloji
   Burçlar
       Koç Burcu
       Boğa Burcu
       İkizler Burcu
       Yengeç Burcu
       Aslan Burcu
       Başak Burcu
       Terazi Burcu
       Akrep Burcu
       Yay Burcu
       Oğlak Burcu
       Kova Burcu
       Balık Burcu
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   Ücretsiz Rüya Yorumları
   İletişim
   Reklam

BURÇLAR  -  28 Ekim 2020 Çarşamba

 

İkizler Burcu Tatil

 
   
 

Koç Burcu

İkizler Burcu (22 Mayıs-21 Haziran)

Yönetici Gezegeni: Merkür
Türü: Erkek, pozitif
Grubu: Hava, değişken

Öğrenmeye, bilmeye, ilginç konulara ve insanlara, doğadan çok şehir aktivitesine meraklı siz İkizler için kır ortasında yalnız bir villada kalmak düşünülebilecek en özür şeydir.

Elbette bu villa bir dolu bilim adamı, yazar, gazeteci, ünlü ve enteresan konuklarla dolup taşmıyorsa. Dinlenme halinizde bile zihniniz sizi uyaran şeylere ihtiyaç duyar.

Yönetici gezegeniniz, zeka ve iletişim gezegeni Merkür'ün yönlendiriciliğinde ilginç şehirler, entellektüel ve sanatsal kalabalıkların toplandığı yerler tam size göredir. New York, Paris, Roma gibi. Bir hava grubu olduğunuzdan uçak sizin ideal tatil aracınızdır diyebiliriz.

 
Çabuk heyecanlanıp çabuk bıraktığınızdan bir tatile birkaç uçak değiştirip birden çok yere gitmeniz de olası. Sinema, tiyatro ya da edebiyat festivallerinin olduğu, basının sık sık flaşlar patlatıp, seminerlerin düzenlendiği yerler tam size göre. Mesela Berlin, Cannes gibi. İlginç kültürler de çektiğinden, Uzak Doğu da sizin için enteresan bir seçenek olabilir. Kafka'nın memleketi Prag'ı seveceğinize eminiz. Gideceğiniz yerin müzelerinin gelişmiş olması,kültürel etkinlikler açısından hayli zengin olması sizi memnun edecektir.

Tarzınız bir yerde uzun süre durmamak olduğundan, evden Paris'e diye çıkabilir ve kendinizi Bangkok'ta bulabilirsiniz; bu da size daha keyifli gelir. Elbette yanınızda kesinlikten ve netlikten hoşlanan Başak'lar, Boğa'lar ve Oğlak'lar varsa bundan pek haz etmeyeceklerdir ama onlar sizi aklınıza esen şeyden kolay kolay vazgeçiremezler. Zengin tarihi yerler de dikkatinizi çekebilir, ne de olsa kültür kültürdür. Gezdiğiniz ilginç yerlerde, meraklı ruhunuzu tatmin edecek yeterince ilginç insan olmalıdır. O nedenle hiç tanımadığınız insanlarla bir anda derin arkadaşlıklar kurabilir, onlara yemeğe gidebilir ve yanınızdakileri unutabilirsiniz ama zaten onlar bu İkizler tarzına alışıktırlar, değil mi ki sizinle tatile çıktılar. Gittiğiniz yer her neresiyse sıkı bir kütüphanesi ya da gelişmiş kitapçıları olsa iyi olur, ya yanınıza aldığınız okuyacak şeylerden sıkılırsanız ne olacak? Entellektüellerin konakladığı şık sokak kafelerinde oturmak, güzel meydanlarda sokak çalgıcılarını izlemekte tam size göredir.

Bir İkizler nerede olursa olsun, konuşacak birilerini arar, o nedenle tenha yerler hiç size göre değildir. kent içinde yolculuk etmeyi de sevdiğinizden metrosu gelişmiş bir kent tam size göredir. Gençlik kamplarını da tercih edebilirsiniz çünkü siz her daim genç kalanlardansınız.

 

DİĞER KONU BAŞLIKLARI
 İkizler Burcu Özellikleri
 İkizler Burcu Erkeği
 İkizler Burcu Kadını
 İkizler Burcu Çocuğu
 İkizler Burcu ve Aşk
 İkizler Burcu ve Tatil
 Yükselen Burcu İkizler Olanlar
 İkizler Burcu Diyet
 İkizler Burcu Ünlüleri
 
Web Stats