Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
   Ruh Çağırma
   Astroloji
   Burçlar
       Koç Burcu
       Boğa Burcu
       İkizler Burcu
       Yengeç Burcu
       Aslan Burcu
       Başak Burcu
       Terazi Burcu
       Akrep Burcu
       Yay Burcu
       Oğlak Burcu
       Kova Burcu
       Balık Burcu
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   Ücretsiz Rüya Yorumları
   İletişim
   Reklam

BURÇLAR  -  28 Ekim 2020 Çarşamba

 

İkizler Burcu Diyet

 
   
 

Koç Burcu

İkizler Burcu (22 Mayıs-21 Haziran)

Yönetici Gezegeni: Merkür
Türü: Erkek, pozitif
Grubu: Hava, değişken

Zekâ, iletişim gezegeni Merkür'ün çocukları İkizler'in fazla kilo probleminin olmaması gerekir.

Çünkü aşırı çalışan beyinleri, bir yerde uzun süre hareketsiz kalamamaları nedeniyle fazla kilo tutamazlar. Zaten sürekli aceleleri varmış gibidir.

Aynı anda iki işi birden yapabilme özellikleri de vardır. Hızlı çalışan metabolizmaya sahiptirler ve yemekle araları da ahım şahım değildir.

Daha çok aç kalmamak için yemek yerler. Ama bu demek değildir ki hiç kilo almazlar. Elbette bazen çeşitli nedenler yüzünden kilo alabilirler.

 
İkizler kadını:

Hızlı çalışan metabolizmaları nedeniyle bir diyete başladıklarında derhal ve hızla kilo verirler. Değişken doğaları onları hep aynı şeyi yapmaktan, aynı tür yaşamaktan alıkoyar. Bu nedenle bir diyetten ya da çok çabuk egzersizden sıkılabilirler. Değişikliği aşırı sevdiklerinden, yenilikçi ve değişiklik gösteren diyetler onlara uygundur. Sabır ve dayanıklılık gerektiren sporlar yerine daha eğlenceli, örneğin bisiklete binme gibi egzersizleri tercih etmelidirler.

İkizler erkeği:

Aynı Şekilde acelecidir ve onun için hızlı programlar çok uygundur. Çünkü İkizler erkekleri de kadınları gibi çok çabuk sıkılırlar. Uzun vadeli bir diyet ve egzersiz programı da onlara uygun sayılmaz. Sıkı sıkıya da bir diyet programına uymazlar. Onlar için çok seçenekli bir program hazırlamak yerinde olur. Hızlı metabolizmaları aldıkları kiloları çabucak yakmalarını sağlar. Eğlenceli ve monoton olmayan egzersiz programları İkizler erkeğine uygundur. Belki İkizler'in kilo almamasına yol açacak şeylerden biri de hızlı yemek yememesi olabilir. İkizler sürekli aklı karışık, sürekli telaşlı halde olduğundan hızlı yemek yer. Oysa hızlı yemek yemek sindirim güçlüğü yaratır ve bu da kilo almaya neden olabilir. İkizler kol, eller ve akciğerleri yönetir. Özellikle bu anlamda kemiklerin sağlıklı beslenmesine ihtiyaç vardır. Balık, tereyağı, havuç, portakal, greyfurt, şeftali, peynir gibi besinleri sofralarından eksik etmeseler iyi olur. Yine kafeinsiz çay ve kahve tüketilmesi yerinde olacaktır.

 

DİĞER KONU BAŞLIKLARI
 İkizler Burcu Özellikleri
 İkizler Burcu Erkeği
 İkizler Burcu Kadını
 İkizler Burcu Çocuğu
 İkizler Burcu ve Aşk
 İkizler Burcu ve Tatil
 Yükselen Burcu İkizler Olanlar
 İkizler Burcu Diyet
 İkizler Burcu Ünlüleri
 
Web Stats