Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
   Ruh Çağırma
   Astroloji
   Burçlar
       Koç Burcu
       Boğa Burcu
       İkizler Burcu
       Yengeç Burcu
       Aslan Burcu
       Başak Burcu
       Terazi Burcu
       Akrep Burcu
       Yay Burcu
       Oğlak Burcu
       Kova Burcu
       Balık Burcu
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   Ücretsiz Rüya Yorumları
   İletişim
   Reklam

BURÇLAR  -  28 Ekim 2020 Çarşamba

 

İkizler Burcu Kadını

 
   
 

Koç Burcu

İkizler Burcu (22 Mayıs-21 Haziran)

Yönetici Gezegeni: Merkür
Türü: Erkek, pozitif
Grubu: Hava, değişken

İkizler burcu kadını hareketli, canlı, enerjik ve çekici bir tiptir. Tıpkı bu burcun erkeği gibi onu da anlamak kolay değildir, çünkü çift karakterli olmak gibi bir özelliği vardır, yani günü gününe, anı anına uymaz. Zekâ ve hareket yıldızı Merkür'ün idare ettiği bu kadın çok zeki ve entellektüeldir.

Ayrıca burcunun erkek mensuplarına oranla daha hırslı ve kararlıdırlar. Bağımsızlığına çok düşkün olduğu için de evde oturup ailesiyle yetinecek bir kadın değildir. Meslek hayatında başarılı olmayı çok önemser. İnanılmaz cazibesinden söz etmiştik daha önce. Üstün zekâsı, tatlı sözleri, zarif tavırları ve neşesi sayesinde en erişilmez sanılan erkekleri bile kendine bağlayıp peşinden koşturabilir.

 
İş hayatındaki başarısının sırrı da aslında tam da bu özellikleridir. İkizler erkeğinin aksine paraya önem verir. Çünkü para onun için, bağımsızlığı, rahatı, şıklığı, istediği her şeyi elde edebilme gücünü ve tabii ki hayatın karşısına çıkaracağı çeşitli olanakları simgeler. Toplum içinde çok sevilen, beğenilen bu kadın o kadar güçlü ve enerjiktir ki aynı anda hem iş hayatında yükselmeyi başarabilir hem de ailesine zaman ayırmayı... Çocuklarına da düşkün olurlar. Sadece bir tür İkizler kadınının, doğum anında, yükselen burcunda Venüs veya Ay'ın etkisi varsa çocuklarla ilişkileri iyi değildir.

Aşk zamanı

Coşkulu. Işıl ışıl bir güzelliği var. Her yerde ve her durumda dikkat çekiyor. Meraklı. İlgi uyandırmayı beceriyor. Her konuda söyleyecek birkaç çift sözü var. Telefonda uzun uzun konuşmaya bayılır. Çünkü sonuç olarak o iletişim burcunun bir üyesidir. Aynı yerde uzun süre oturamaz. Odadan odaya, koltuktan koltuğa geçer. Bu arada bu özellikleri hayatının her alanına bir biçimde taşımayı da ihmal etmez. Binbir tane arkadaşı, bir sürü ahbabı vardır. Canını sıkacak hiçbir erkeğe tahammül edemez. Sıkıcı bir erkekle birlikteyken kendini kafese tıkılmış bir kuş gibi hisseder ve fırsatını bulduğu anda... uçar gider. Ah, İkizler burcu kadınları! Kim onların cazibesine karşı koyabilir ki! İkizler burcu kadınları zeki olurlar, sabırlı, azimli, kararlı ve hırslıdır bu kadınlar. Ayrıca bağımsızlıklarına son derece düşkün olurlar. İkizler kadını zevk alabileceği bir işte mutlu olur ve yükselmeyi hedefler. Onun sadece kendisinden bekleneni yaparak tatmin olamayacağı kesindir. Yapmak istediği işe de hayatının erkeğine de çok genç yaşta karar verir. Yıllar süren sancılı ilişkilerin kadını değildir. Âşık olur çarçabuk evlenir. Evliliği uzun sürmezse bunun tek sebebi kadının bağımsızlık arzusuna ket vurmaya kararlı bir erkeğe rastlamış olmasıdır. İkizler kadını evlilikte kendisine rakip değil, eş aramaktadır çünkü. Evlilik onun için biraz da arkadaşlık, dostluk demektir. Cazibeli bir kadındır İkizler kadını. tatlı dili, nazik tavırları, esprili kişiliğiyle istediği her erkeği kendine bağlayabilir. İkizler burcu erkeğinin aksine paraya da büyük önem verir. Ancak İkizler kadını genellikle kendi kazandığı parayı harcamayı sever. Bir erkeği tâbi olmak ona göre sayılmaz. Para ya da başka bir sebeple evlenen İkizler kadınına zor rastlarsınız.

İkizler burcu kadınına âşık bir erkek için notlar...

Teknolojiden de, sanattan da, politikadan da, spordan da anlayın. Bu konularda her türlü tartışmadan alnınızın akıyla çıkacak kadar bilgili olun. Şehrin tüm gizli köşelerini avucunuzun içi gibi bilin. Hangi kafede en iyi cappuccino'lar yapılır, hangi barda harika frozen margarita'lar yaratırlar, öğrenin. Şehrin kitapçılarını avucunuzun içi gibi keşfedin. Spor müsabakalarını izleyin. Oy verin. Düşünceli olun. Yeni bir laptop'a ihtiyacı olduğunda onunla dolaşıp ihtiyaçlarına en uygun olanını seçin. Bilgisayarı bozulduğunda ya iyi bir tamirci bulun ya da daha iyisi, tamir işini siz üstlenin. Emin olun, biraz uğraşsa sizden daha iyi bir teknik insan olur ama sizin onun için çaba göstermenize de bayılıyordur. Diyelim ki onu elde etmeyi başardınız, bundan sonrası sizin için kolay demeyi isterdik ama işin aslı hiç de öyle değil. İkizler kadınıyla birlikte olan bir erkeğin hayatının her günü sınav sayılır. Sadakatinizi, kişiliğinizi, güvenilirliğinizi sürekli olarak kanıtlamak ve onun aşkını canlı tutmak zorundasınız. Bir de onun kendine güvenli bağımsız bir tip olduğunu hiç aklınızdan çıkarmayın. Destek olun, işini engellemeyin. başarılarını alkışlayın. ve tabii ki onu çok sevin. Bütün kadınlar bunu ister ama İkizler kadınları buna âşık olur.

Ne yapmalı

Para harcamayı sevmiyorsanız yanına yaklaşmayın. Tekdüze bir hayatınız varsa uzak durun. Her zaman bakımlı görünün.

Minik ipucu

Evin içinde bir yerlere özel ve önceden belirlediğiniz ipuçları gizleyin. Yani birtakım nesneleri özel yerlere gizleyin ve sevgilinizden onları bulmasını isteyin. Her bir nesneyi bulduktan sonra da sevgilinize ufak bir ödül verin: Bir öpücük veya soğuk bir bira olabilir. Sonuncu ipucunu da bulduğunda hazinesi çıplak bir halde siz olacaksınız.

Güzellik ipucu

Sizin en fazla gereksindiğiniz şey enerji. Ama öyle hareketlisiniz ki kimi zaman çok önemli bir toplantıda cansız ve yorgun görünebiliyorsunuz. O halde? Mutlaka pudra kullanmalısınız. Allık fırçası yardımıyla süreceğiniz pudrayı yüzünüzün yanak, alın ve çene bölgelerine iyice yayın. Elmacık kemiklerinizi belirginleştirmek için pudralama işlemi sonrasında elmacık kemiklerinin üzerine biraz allık da sürebilirsiniz. Allık rengi konusunda tercihiniz şeftali ve pembe tonlarında olursa, cildiniz çok daha canlı görünür.

İkizler burcu kadınına alınacak armağanlar

Mesela bir cep telefonuna bayılacaktır. Şık ve modern olmalı ama. Ara sıra seksi mesajlar bırakabileceğiniz bir telefon. Bir de bu kadın aşk mektubu okumaya bayılır... Ona rengârenk güzel kokulu kâğıtlara yazdığınız seksi aşk mektupları göndermeyi hiç ihmal etmeyin. Vaktiniz yoksa birer satır bile olabilir, yeter ki onu düşündüğünüzü hissetsin.

 

DİĞER KONU BAŞLIKLARI
 İkizler Burcu Özellikleri
 İkizler Burcu Erkeği
 İkizler Burcu Kadını
 İkizler Burcu Çocuğu
 İkizler Burcu ve Aşk
 İkizler Burcu ve Tatil
 Yükselen Burcu İkizler Olanlar
 İkizler Burcu Diyet
 İkizler Burcu Ünlüleri
 
Web Stats