Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
   Ruh Çağırma
   Astroloji
   Burçlar
       Koç Burcu
       Boğa Burcu
       İkizler Burcu
       Yengeç Burcu
       Aslan Burcu
       Başak Burcu
       Terazi Burcu
       Akrep Burcu
       Yay Burcu
       Oğlak Burcu
       Kova Burcu
       Balık Burcu
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   Ücretsiz Rüya Yorumları
   İletişim
   Reklam

BURÇLAR  -  29 Eylül 2020 Salı

 

Yay Burcu Aşk

 
   
 

Yay Burcu

Yay Burcu (23 Kasım - 22 Aralık)

Yönetici Gezegeni: Jüpiter
Türü: Erkeksi, Pozitif
Grubu: Ateş, değişken

Eğer onun ritmine uyacak enerjiniz varsa... Yay insanları iyimser, hareketli, neşeli ve meraklı olurlar. Ayrıca çok yönlü ve beceriklidirler. Yeni şeyler öğrenmeye açık ve son derece meraklı, ilgili tiplerdir.

Zevk aldıkları işleri yaptıkları zaman daha başarılı olduklarını söylemek gerek, bir de belki sabırsız olduklarını, beklemekten hiç mi hiç hazzetmediklerini... Olumsuz özellikleri arasına bir şeyi arzuladıkları için o şeyi gerçekleşmiş kabul etmelerini de ekleyebiliriz.

Bu yüzden de Yay insanları sıklıkla düş kırıklığı duygusunu yaşarlar. Ancak neyse ki hevesleri, şevkleri kolay kırılmadığı için yola aynı enerjiyle devam edebilme gücü de vardır onlarda.

 

Cüretkar, cesur tiplerdir onlar, riske atılmaktan çekinmez, eyleme geçmeleri gerektiğini hissettiklerini gözlerini bile kırpmazlar. Genellikle güzel konuşur, karşılarındakini sözcükleriyle etkilemeyi, hatta sırasında büyülemeyi başarırlar. Yay insanları ortalama başarılardan, vasat düşünce biçimlerinden nefret ederler. Onlar için her şey en uçlarda yaşanmalıdır. Yeni fikirlere açık oldukları için de sürekli keşfetme bilinciyle bakarlar kendilerini çevreleyen dünyaya. Bir bu sebeple, bir de olağanüstü değişkenliklerinden ötürü Yay insanlarının yanındayken kimse kolay kolay sıkılmaz, bunalmaz. Ayrıca onun kendine güveni bulaşıcıdır. Diğer insanlar üzerinde ateşleyici bir etki yapar ve hemen herkes Yay insanlarının çevresinde kendini iyi ve bağımsız hisseder. Çekingen insanlarla arkadaşlık ettikleri zaman o kişiler de artık kendilerini eskisi kadar çekingen ve pısırık hissetmemeye başlarlar. Çok sevilmelerinin sebeplerinden biri de budur zaten.

 

DİĞER KONU BAŞLIKLARI
 Yay Burcu Özellikleri
 Yay Burcu Erkeği
 Yay Burcu Kadını
 Yay Burcu Çocuğu
 Yay Burcu ve Aşk
 Yay Burcu ve Tatil
 Yükselen Burcu Yay Olanlar
 Yay Burcu Diyet
 Yay Burcu Ünlüleri
 
Web Stats