Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
   Ruh Çağırma
   Astroloji
   Burçlar
       Koç Burcu
       Boğa Burcu
       İkizler Burcu
       Yengeç Burcu
       Aslan Burcu
       Başak Burcu
       Terazi Burcu
       Akrep Burcu
       Yay Burcu
       Oğlak Burcu
       Kova Burcu
       Balık Burcu
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   Ücretsiz Rüya Yorumları
   İletişim
   Reklam

BURÇLAR  -  22 Mart 2019 Cuma

 

Akrep Burcu Tatil

 
   
 

Akrep Burcu

Akrep Burcu (24 Ekim - 24 Kasım)

Yönetici Gezegeni: Plüton, Mars
Türü: Dişi, negatif
Grubu: Su, sabit

Seksi, karizmatik, zorlayıcı, güç meraklısı ve güçlü Akrep'ler su-grubu mensubu oldukları için suyun bütün özgürlüğü, muhteşemliği ile coğrafyaya damga vurduğu yerler onlar için en başta gelen tatil seçenekleri arasındadır.

Adalar, egzotik kıyılar, nehir kenarlarındaki özel, gözlerden uzak villalar onlar için ideal tatil yerleri arasındadır. Örneğin Fas, değişik, yarı doğulu yarı Batılı egzotizmi ve Akdeniz sahiliyle bir Akrep'in fazlasıyla hoşuna gidebilecek bir tatil beldesidir.

Onlar sadece denize girmek değil, balık da avlamak ve denizaltının farklı dünyasına dalmak isterler, o nedenle scuba diving tam Akrep'lere yani size göre bir etkinliktir.

 
Yunan Adaları ve Akdeniz kıyıları kesinlikle iyi bir seçenek olabilir. İyi bir tekne turu hem doğayla, hem yalnızlığıyla, hem suyla, hem de ancak mahremiyetini paylaşmasına izin verdiği yakın dostlarıyla olduğu için bir Akrep'e son derece iyi gelecektir.

Mahremiyeti seven Akrep'ler tatile çıktıklarında cep telefonlarını kapatma eğilimindedirler, mümkün olduğunca televizyondan da uzak durmak isterler. Çünkü içi fırtınalarla dolu Akrep'lerin hiç değilse tatillerinde tam bir dinginlik içinde olmaya ihtiyaçları vardır. Siz tatili aynı zamanda hem medeniyetten hem de hayatın engebelerinden uzaklaşmak için bir fırsat olarak görürsünüz. Kendi içinizdeki gücü yeniden inşa etmek için belki de herkesten çok sizin tatile ihtiyacınız vardır.

Uzun yürüyüşler yapacağınız yerleri seversiniz, sahil kenarında patika yollar, orman içi yolları da sizin için uygundur. Şnorkelle sabahın erken saatlerinde denize dalar, balıkların, denizaltı yaratıklarının dünyasında özünüzü dinlendirirsiniz hem de keşfetme dürtünüzü tatmin edersiniz. Balık restoranları, mükemmel şaraplar da Akrep'lerin ilgi alanları arasındadır. Deniz ürünlerinin her çeşidine bayılırlar. Öte yandan bütün bu sakinliğin ve dinginliğin içinde bazı geceler Akrep'ler kaybolarak gittikleri yerin en underground mekanında çok farklı bir kılıkta sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler ve bu, Akrep'lerin gizemli yanıdır. Gizem, okültizm ve derin cinsellikle alakalı Akrep'ler için eski medeniyetlerin tapmaklarının yer aldığı, gizemleriyle ünlü yerler de uygundur. Afrika'nın bilinmeyen yörelerine kadar gidebilirler, gerekirse aynı şekilde Güney Amerika da ilgilerini çekebilir. Akrep'ler bir tatilde tam bir ruhsal onarım işine girerler. İç dünyalarını yenilemek için özel yerlerde özel yalnızlıklarını isterler.

 

DİĞER KONU BAŞLIKLARI
 Akrep Burcu Özellikleri
 Akrep Burcu Erkeği
 Akrep Burcu Kadını
 Akrep Burcu Çocuğu
 Akrep Burcu ve Aşk
 Akrep Burcu ve Tatil
 Yükselen Burcu Akrep Olanlar
 Akrep Burcu Diyet
 Akrep Burcu Ünlüleri
 
Web Stats