Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
   Ruh Çağırma
   Astroloji
   Burçlar
       Koç Burcu
       Boğa Burcu
       İkizler Burcu
       Yengeç Burcu
       Aslan Burcu
       Başak Burcu
       Terazi Burcu
       Akrep Burcu
       Yay Burcu
       Oğlak Burcu
       Kova Burcu
       Balık Burcu
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   Ücretsiz Rüya Yorumları
   İletişim
   Reklam

BURÇLAR  -  22 Mart 2019 Cuma

 

Akrep Burcu Diyet

 
   
 

Akrep Burcu

Akrep Burcu (24 Ekim - 24 Kasım)

Yönetici Gezegeni: Plüton, Mars
Türü: Dişi, negatif
Grubu: Su, sabit

Zodyak burçlar kuşağı en seksi üyesi olmakla övünen Akrep'ler iyi yemeği, sert ve kuvvetli içkileri severler. Ancak genelde oburluk onlara göre değildir. Hem seksapellerini kaybetmek istemezler hem de sağlık konusunda bilinçli olduklarından fazla yemek istemezler.

Yine de bastırdıkları duyguları, içlerinde çözemedikleri düğümler nedeniyle yemeği abarttıkları ve şişmanladıkları görülebilir. Özellikle bir su grubu mensubu olarak genelde içkiye düşkün olduklarından içki kilo probleminin baş göstermesinde en önemli faktörlerden biri olabilir.

Bir kez şişmanladıklarını kabul ettiklerinde, Akrep iradesi devreye girecektir.

 
Akrep kadını:

Kolaylıkla bir diyet ve egzersiz programına uyum sağlayacaktır. Diyet kurallarını sıkı sıkıya takip eder. Çok hızlı olmamakla birlikte, başarıyla kilo verecektir. Akrep için kilo kaybetmek diğer burçlara göre daha kolay olacaktır. Rejim yapmanın insanı boğan tarafına kolaylıkla dayanma eğilimindedirler çünkü. Kiloyla savaşı kazanacaklarını bilirler.

Akrep erkeği:

Kilo verme konusunu düşünmeleri kadınlarına oranla daha zordur. Bunun en önemli nedeni kendilerinde bir problem olduğunu kabul etme aşamasında başlar. Ancak kilo vermenin gerekli olduğuna ikna olduklarında büyük bir kararlık gösterisiyle diyet ve egzersize başlarlar.Bir kez başladılar mı da sonuna kadar giderler. İstedikleri kiloya ulaşıncaya kadar asla çözülmezler. Genellikle başarıyla diyet ve egzersiz programlarını uygulayarak istedikleri kiloya ulaşırlar. Proteince zengin, tahıllardan yapılmış ekmekler, balık ve deniz ürünleri, yeşil salata, soğan, kırmızı turp, şeker pancarı, taze meyve ve sebzeler içeren diyetler tam Akrep'lere göredir. İstedikleri bir egzersiz programıyla zayıflamaları hiç de güç olmayacaktır.

 

DİĞER KONU BAŞLIKLARI
 Akrep Burcu Özellikleri
 Akrep Burcu Erkeği
 Akrep Burcu Kadını
 Akrep Burcu Çocuğu
 Akrep Burcu ve Aşk
 Akrep Burcu ve Tatil
 Yükselen Burcu Akrep Olanlar
 Akrep Burcu Diyet
 Akrep Burcu Ünlüleri
 
Web Stats