Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
   Ruh Çağırma
   Astroloji
   Burçlar
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
       Güneş
       Ay
       Merkür
       Venüs
       Mars
       Jupiter
       Satürn
       Uranüs
       Neptün
       Plüto
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   Ücretsiz Rüya Yorumları
   İletişim
   Reklam


YILDIZLAR  -  19 Temmuz 2019 Cuma

 

Merkür Burçlarda

 
 

Merkür Burçlarda

Merkür Koçta: işlek, orijinal ve çabuk düşünce tarzları vardır. Genellikle başkalarına karşı kapalı kişilerdir. entellektüel konularda çok bencildirler. Kendilerine zararlı olacak olaylarla karşılaştıklarında ani reaksiyonlar gösterirler. Anilikleri onlara daha da zararlı olur. İyi konuşmacıdırlar. Sevdikleri kişilere yardımlarını esirgemez, akıl verirler. Edebiyattan kültürel konulardan hoşlanırlar.

Merkür Boğada: Materyal ve finansal konularda pratiktirler. Diğer insanları sağlıklı anlarlar. Bu burçta Merkür'ün iyi açıları varsa kişiye matematik ve fizik kabiliyeti verir. iyi para kazanır, ticari hayatta basari elde ederler. Müzik, güzel sanatlarla ilgilenirler. Eğer Merkür'ün kötü açıları varsa bu kişiler aşırı ihtiraslı ve materyalist olurlar. Akılları fikirleri parada pulda olur.

 

Merkür İkizlerde: Keskin anlayışları vardır. Hakikatleri kendi kişilikleri dışında anlarlar. Sinir sistemleri çok hassastır. Meraklı tiplerdir ve çok şey bilmek isterler. ayrıntıları ayıklayıp genellemeler yaparlar. Belli yerlere bağlanmaktan hoşlanmaz, geleneksel değerlere bağımlı kalmazlar. Kötü açılarla kişiler taklitçi olur, yenilikler yaratmaya çaba göstermezler. Aşırı çalışmalardan sıkılırlar.

Merkür Oğlakta: Merkür için mükemmel bir konumdur. Kişiler sağlam, mantıklı ve disiplinlidirler. Konsantrasyon kabiliyetleri iyidir. Çekingen, ağırbaşlı, ölçülü ve kuşkucu kişiler olurlar. Davranışları nazik ve diplomatçadır. Ancak gerçek kişilikleri insancıl değildir. Kendi düşüncelerine büyük değer verirler. Kötü açılarla bencil, sikici ve huysuzdurlar.

Merkür Kovada: Orijinal icatları olan, sezgileri güçlü kişilerdir. Beceriklidirler. çoğunlukla iletişim araçlarıyla araları iyidir. Yenilikçi düşüncelerini guruplara yaymak isterler. insanlarla olan ilişkileri dengeli ve sağlam temeller üzerine oturtulmuştur. Kötü açılarla kişiler aşırı meraklı kararsızdırlar. Olmayacak islere girişirler.

Merkür Balıkta: Bir fotoğraf hatırlar gibi geçmiş olayları zihinlerinde canlandırıverirler. İyi eşlerdir. Sezgi ve telepati güçleri çok gelişmiştir. Gerçek düşüncelerini başkalarına nadiren söylerler. Gizlilik mefhumları aşırıdır. Değişiklikten ve hareketten hoşlanırlar. Kötü açılarla hatıralara esir olurlar. Uyuşukluk ve sinir hastalıklarına yatkındırlar.

Merkür Yengeçte: Geçmiş olaylarla alakalanmak hoşlarına gider. Keskin zekaları vardır. Sezgileri güçlü olan bu kişilerin duyguları da aşırıdır. Saygılı ve nazik kişiler olurlar. insanlardan çabuk ve kolay etkilenirler. Merhametlidirler. Herkese yardim etmek isterler. Kötü açılarla çeşitli endişeleri, fobileri vardır. Alıngan olurlar.

Merkür Aslanda: Hedeflerine ulaşabilecek arzu güçleri vardır. İstedikleri alanlarda başarılı olabilmelerini tiyatro kabiliyetleri sağlar. Güven duyguları onları iyimserleştirir. Tatlı dillidirler. Detaylara önem vermezler ve kritikçi değildirler. Planları ve organizasyonları sistemli ve basarilidir. Kötü açılarla kendini beğenmiş ve bencil olurlar.

Merkür Terazide: Açık fikirli ve yargılama yeteneği olan kişilerdir. Fikirleri değişkendir. Karar verdikleri konulardaki fikirlerini sik sik değiştirirler. Bilgi edinmeye çok meraklıdırlar. Dengeli şahıslardır. ancak dengeleri çabuk bozulur. Es ve ortaklıklarda bilgi sahibi kişilere değer verirler. Kötü açılarla zayıf ve merhametsiz olurlar.

Merkür Akrepte: Sezgileri çok güçlüdür. keskin zeka sahibidirler. Genellikle alıngan ve şüpheci olurlar. Birçok zor problemleri pratik çözebilme kabiliyetleri vardır. Hoşgörülü değillerdir. Ufacık şeyleri bile bağışlamazlar. Kendi sırlarını vermemelerine rağmen başkalarınınkileri araştırırlar. Kötü açılarla aşırı kıskançlık ve cinsellik verir.

Merkür Yayda: Dinsel ve sosyal konularda değişik düşünceleri vardır. Peygamberane duyguları olabilir. Başkalarını anlayabilmek için çok çaba gösterirler. Düşünce özgürlüğüne önem verir ancak geleneksel bilgilere de uyarlar. Hep hakli olduklarını düşünürler. Bu kimselerin yüksek idealleri vardır. Kötü açılarla yaşamları düzensizdir.

 

DİĞER KONU BAŞLIKLARI
 Merkür
 Merkür Açıları
 Merkür Burclarda
 Merkür Evlerde
 
Web Stats