Logo

   Ana Sayfa
   Fallar
   Ücretsiz Tarot Falı
   Ücretsiz İskambil Falı
   Ruh Çağırma
   Astroloji
   Burçlar
       Koç Burcu
       Boğa Burcu
       İkizler Burcu
       Yengeç Burcu
       Aslan Burcu
       Başak Burcu
       Terazi Burcu
       Akrep Burcu
       Yay Burcu
       Oğlak Burcu
       Kova Burcu
       Balık Burcu
   Burç Uyumları
   Rüya Tabirleri
   Yıldızlar
   Çin Astrolojisi
   Kelt Astrolojisi
   Ücretsiz Rüya Yorumları
   İletişim
   Reklam

BURÇLAR  -  24 Mart 2019 Pazar

 

Oğlak Burcu Tatil

 
   
 

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu (23 Aralık - 20 Ocak)

Yönetici Gezegeni: Satürn
Türü: Dişi, Negatif
Grubu: Toprak, öncü

Toprak grubunun rasyonel, mantıklı, etkileyici son çocukları Oğlak'lar pastoral tatil yerlerinde sekmekten hoşlanırlar.

Engebeli arazilerde doğa yürüyüşü, keçi yollarında özgür dolaşmalar tam onlara göredir. Yine de bu kadar doğal ortamda kalınacak konforlu, kaliteli ve aynı zamanda da ekonomik olması.

Disiplin ve sorumluluk gezegeni olarak bilinen Satürn yönetici gezegeniniz olduğundan tatile çıkmadan Önce gideceğiniz yerin her türlü koşulunu inceleyen sıkı bir plan yaparsınız. Nereye ne zaman gideceğinizi, kaç para harcayacağınızı, ekstra bir durum olursa ne yapacağınızı hesaplarsınız.

 

Gideceğiniz yerin tarihi ve kültürel özellikleri de olmasını istersiniz. Prag, Roma, Girit, Mısır, Atina gibi... Geçmişe ve antikaya düşkünlüğünüz burada da kendini gösterecektir. Böyle alışveriş yapacağınız yerleri de bulmak ister ve önceden bu tür yerlerin nasıl bulunacağını, nasıl gidileceğinin planlarını yaptığınız için de istediğiniz şeylere ulaşırsınız.

Bazen Oğlak'ların tatille işi bir araya getirdiği görülür. Hem ticaret hem ziyaret fikri sizin için hayli uygun bir seçenek gibi görünür. Tatilde ortalama bir kalitenin altına düşmeye dayanamazsınız ama aşırı lüks de sizi cezbetmez. Gereksiz harcamalara karşı dururken, gerektiği yerde bir hayli cömert de olabilirsiniz. Kayak merkezleri de ilginizi çekebilir. Kayarken kendinizi özgür hissedebilirsiniz.

Öte yandan doğanın içinde, ormanlık alanlardaki villalar size uygundur. Güzel bir kahvaltının ardından yürüyüşlere çıkar, doğanın içinde dinlenirsiniz. Su kıyıları da Oğlak'lar için ideal olabilir. Çünkü suyun içinde özellikle şnorkelle dalan Oğlak’lar kendilerini sıkan, bağlayan bazı sorumluluklardan arındıklarını, rahatladıklarını, kendi dünyalarıyla baş başa kaldıklarını hissedebilirler. Ancak aşırı etkinlik dolu bir tatil onları cezbetmez. Gece hayatı için de şık ama mütevazı barları, lokalleri, restoranları tercih ederler.

Oğlak'ların kendi içindeki dinginlik ve mantığa uygun, ölçülü bir tatile ihtiyaçları vardır.

 

DİĞER KONU BAŞLIKLARI
 Oğlak Burcu Özellikleri
 Oğlak Burcu Erkeği
 Oğlak Burcu Kadını
 Oğlak Burcu Çocuğu
 Oğlak Burcu ve Aşk
 Oğlak Burcu ve Tatil
 Yükselen Burcu Oğlak Olanlar
 Oğlak Burcu Diyet
 Oğlak Burcu Ünlüleri
 
Web Stats